Novinky a aktuality

9. třída na výletě

Ve čtvrtek 14. 6. brzy ráno jsme se sešli na autobusové zastávce v Babicích a tím započal náš dvoudenní výlet. První zastávka byla v JumpParku v Brně. Tam n…..

Významné ocenění členky pedagogického sboru naší školy

Dne 12.6.2018 proběhlo v Baťově vile ve Zlíně slavnostní ocenění školních metodiků prevence Zlínského kraje 2018. Čtrnáct nejlepších pracovníků v této oblasti…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Naši žáci na zahrádkářské výstavě

V krásném a slunečném pondělním dopoledni si žáci 1. - 8.třídy průběžně  v rámci výuky prvouky či přírodopisu chodili prohlédnout každoroční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a různých dekorací, kterou tradičně pořádají babičtí zahrádkáři ve svém areálu Krájanka. Novinkou byla i ochutnávka marmelád, medů, sirupů a jiných výrobků z darů našich zahrad a zahrádek. Všichni žáci obdivovali krásná aranžmá a s chutí se pustili i do degustace. Jejich mlsné jazýčky byly jistě spokojeny. Nejvíce jim zachutnaly různé druhy medů. Celá výstavka byla velmi pěkná a členům Českého zahrádkářského svazu Babice patří za její uspořádání velký dík.

Jitka Škrabalová