Novinky a aktuality

19.10.2017

Prevence nežádoucích jevů na škole

Cílem naší školy v této oblasti je komunikovat s dětmi o problematických jevech dříve, než problémy vůbec nastanou, a vytvořit tak stabilní síť preventivní činnosti.…..

Školská softbalová liga - 1. turnaj

Další zápasy v novém ročníku školské softbalové ligy začaly 5.10.2017 v Kunovicích. Hrálo se venku za chladného počasí. Ve skupině jsme narazili na Ostrožskou Novou…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Naši žáci na zahrádkářské výstavě

V krásném a slunečném pondělním dopoledni si žáci 1. - 8.třídy průběžně  v rámci výuky prvouky či přírodopisu chodili prohlédnout každoroční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a různých dekorací, kterou tradičně pořádají babičtí zahrádkáři ve svém areálu Krájanka. Novinkou byla i ochutnávka marmelád, medů, sirupů a jiných výrobků z darů našich zahrad a zahrádek. Všichni žáci obdivovali krásná aranžmá a s chutí se pustili i do degustace. Jejich mlsné jazýčky byly jistě spokojeny. Nejvíce jim zachutnaly různé druhy medů. Celá výstavka byla velmi pěkná a členům Českého zahrádkářského svazu Babice patří za její uspořádání velký dík.

Jitka Škrabalová