Novinky a aktuality

20.02.2018

Beseda o Novém Zélandu.

V pátek 16.2.2018 se na druhém stupni naší školy uskutečnila beseda s Jirkou Eibensteinerem. Tentokrát nám Jirka - cestovatel, hudebník, geograf příblížil  zážitky a…..

Informace k zápisu dětí do 1. třídy pro školní rok 2018/2019

Zápis dětí do 1.třídy pro školní rok 2018/2019 proběhne ve středu 4. 4.2018 v době od 13.00 do 17.00 hodin.K zápisu se se svými zákonnými zástupci dostaví děti narozen…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Naši žáci na zahrádkářské výstavě

V krásném a slunečném pondělním dopoledni si žáci 1. - 8.třídy průběžně  v rámci výuky prvouky či přírodopisu chodili prohlédnout každoroční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a různých dekorací, kterou tradičně pořádají babičtí zahrádkáři ve svém areálu Krájanka. Novinkou byla i ochutnávka marmelád, medů, sirupů a jiných výrobků z darů našich zahrad a zahrádek. Všichni žáci obdivovali krásná aranžmá a s chutí se pustili i do degustace. Jejich mlsné jazýčky byly jistě spokojeny. Nejvíce jim zachutnaly různé druhy medů. Celá výstavka byla velmi pěkná a členům Českého zahrádkářského svazu Babice patří za její uspořádání velký dík.

Jitka Škrabalová