Novinky a aktuality

21.09.2018

Adaptační pobyt pro šestou třídu

Za příjemného počasí se v pondělí ráno 17.9.2018 vydala naše nová šestá třída do Hájenky na Novém  světě u Vsetína. Začal adaptační pobyt zaměřen…..

Úvodní třídní schůzky 26.09.2018

Ve středu 26. září se v 16:00 uskuteční úvodní třídní schůzky 2. - 9. třídy. Po jejich skončení proběhne v učebně výtvarné výchovy informativní setkán…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Naši žáci na zahrádkářské výstavě

V krásném a slunečném pondělním dopoledni si žáci 1. - 8.třídy průběžně  v rámci výuky prvouky či přírodopisu chodili prohlédnout každoroční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a různých dekorací, kterou tradičně pořádají babičtí zahrádkáři ve svém areálu Krájanka. Novinkou byla i ochutnávka marmelád, medů, sirupů a jiných výrobků z darů našich zahrad a zahrádek. Všichni žáci obdivovali krásná aranžmá a s chutí se pustili i do degustace. Jejich mlsné jazýčky byly jistě spokojeny. Nejvíce jim zachutnaly různé druhy medů. Celá výstavka byla velmi pěkná a členům Českého zahrádkářského svazu Babice patří za její uspořádání velký dík.

Jitka Škrabalová