Novinky a aktuality

08.12.2017

Zážitkové dopoledne na SŠPHZ 29.11.2017

Žáci 9.třídy strávili 29.11.2017 dopoledne na Střední škole hotelové, průmyslové a zdravotnické v Uh. Hradišti, kde se v rámci programu Zážitkové dopoledne…..

Barevný a převlečený týden 2017

Ve dnech 27.11 až 1.12. u nás na škole probíhala akce Převlečený týden. Na 1. stupni se tento týden jmenoval barevný, a to z toho důvodu, že stupně měly trochu odlišné zadán…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Naši žáci na zahrádkářské výstavě

V krásném a slunečném pondělním dopoledni si žáci 1. - 8.třídy průběžně  v rámci výuky prvouky či přírodopisu chodili prohlédnout každoroční podzimní výstavu ovoce, zeleniny a různých dekorací, kterou tradičně pořádají babičtí zahrádkáři ve svém areálu Krájanka. Novinkou byla i ochutnávka marmelád, medů, sirupů a jiných výrobků z darů našich zahrad a zahrádek. Všichni žáci obdivovali krásná aranžmá a s chutí se pustili i do degustace. Jejich mlsné jazýčky byly jistě spokojeny. Nejvíce jim zachutnaly různé druhy medů. Celá výstavka byla velmi pěkná a členům Českého zahrádkářského svazu Babice patří za její uspořádání velký dík.

Jitka Škrabalová