Novinky a aktuality

Březnový týden na horách se vydařil

Zpočátku zpožděný odjezd a náročnější výstup na horskou chatu,  za vydatného sněžení  s deštěm, nám ukázal, že na horách se mění počasí…..

Zkrácené vyučování

Ve středu 20.3.2019 bude na naší škole končit vyučování čtvrtou vyučovací hodinou. Důvodem je účast pedagogických pracovníků na povinném školení. Školní…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY

V pátek 12. 4. se uskuteční Velikonoční dílničky pro děti

školní družiny a jejich rodiče.

Akce proběhne od 16:00 do 17:30 hodin v jídelně

ZŠ Babice.

Karneval

Ve středu 13.2. se v obou oddělení ŠD konal karneval. Námořníci a piráti soutěžili v různých disciplínách a získávali body do celodružinové hry.

Zimní radovánky

V měsíci lednu jsme se dočkali sněhové nadílky, kterou jsme využili k zimním radovánkám.                                                                                                                                                                            Vychovatelky ŠD

Vánoční nadílka

Ve středu 19.12. jsme se sešli u vánočního stromečku. Po společném zazpívání koled jsme si odnesli do obou oddělení krásné dárky.

Výtvarná soutěž

Ve školní družině jsme se zúčastnili výtvarné soutěže na téma "100 let republiky", pořádanou ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí. Vernisáž výstavy s vyhodnocením proběhne v sobotu 8. 12. 2018 ve 14:30 hodin v ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí.

Klokánek ve školní družině

V rámci posilování prosociálního jednání u dětí ve školní družině jsme se zapojili do výtvarného projektu "Klokánek na cestách", který vyhlásil Fond ohrožených dětí. Prodejem obrázků bude podpořen projekt Klokánek a přinese tak prospěch jiným dětem v tíživé životní situaci.

Družina má talent

Ve středu 24.10. proběhla soutež Družina má talent. Zúčastnily se jí děti z I. a II. oddělení školní družiny. Viděli jsme balet, tance, hru na housle, zpěv a gymnastiku. Porota ze zajímavých vystoupení vybrala 3 nejlepší. Všichni účinkující byli odměněni drobným dárkem a diplomem.

Podzimní tvoření

V průběhu měsíce září jsme v obou odděleních ŠD vytvářeli podzimní výrobky, které ozdobily výstavu Ovoce, zeleniny, květin a včelařských výrobků, která proběhla na Krájance v Babicích. První část výrobků byla vytvořena z přírodnin (ozdobené dýně, věnec z kaštanů…), druhou částí byli ježci, které děti vystřihly z papíru  a dokreslily, popř. vyšily barevnou nití.

Námořníci na cestách

V letošním školním roce 2018/2019 máme ve školní družině 2 oddělení. V měsíci září jsme se seznámili s celodružinovou hrou „Námořníci na cestách“, která nás bude provázet celým školním rokem.

• (1.05 MB)
  • (73.23 kB)