Novinky a aktuality

21.09.2018

Adaptační pobyt pro šestou třídu

Za příjemného počasí se v pondělí ráno 17.9.2018 vydala naše nová šestá třída do Hájenky na Novém  světě u Vsetína. Začal adaptační pobyt zaměřen…..

Úvodní třídní schůzky 26.09.2018

Ve středu 26. září se v 16:00 uskuteční úvodní třídní schůzky 2. - 9. třídy. Po jejich skončení proběhne v učebně výtvarné výchovy informativní setkán…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Školská softbalová liga - 1. turnaj

Další zápasy v novém ročníku školské softbalové ligy začaly 5.10.2017 v Kunovicích. Hrálo se venku za chladného počasí. Ve skupině jsme narazili na Ostrožskou Novou Ves a Uherský Ostroh. Našemu nově sestavenému týmu se nepodařilo vyhrát, a tak nás čekal souboj o páté místo se soupeřem ze Starého Města (tým dívek). Ten jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. Děkujeme klukům za snahu a věříme, že další turnaj nás zastihne v lepší formě. Naši hráči: Patrik Sedlák, Michal Drda, Tomáš Glosz, Dominik Habarta, Adam Peterka, Jan Svoboda, Michal Zapletal, Michal Duda, Ondřej Polášek a Ramon Tiote.

Mgr. M. Sečen