Novinky a aktuality

9. třída na výletě

Ve čtvrtek 14. 6. brzy ráno jsme se sešli na autobusové zastávce v Babicích a tím započal náš dvoudenní výlet. První zastávka byla v JumpParku v Brně. Tam n…..

Významné ocenění členky pedagogického sboru naší školy

Dne 12.6.2018 proběhlo v Baťově vile ve Zlíně slavnostní ocenění školních metodiků prevence Zlínského kraje 2018. Čtrnáct nejlepších pracovníků v této oblasti…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Školská softbalová liga - 1. turnaj

Další zápasy v novém ročníku školské softbalové ligy začaly 5.10.2017 v Kunovicích. Hrálo se venku za chladného počasí. Ve skupině jsme narazili na Ostrožskou Novou Ves a Uherský Ostroh. Našemu nově sestavenému týmu se nepodařilo vyhrát, a tak nás čekal souboj o páté místo se soupeřem ze Starého Města (tým dívek). Ten jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. Děkujeme klukům za snahu a věříme, že další turnaj nás zastihne v lepší formě. Naši hráči: Patrik Sedlák, Michal Drda, Tomáš Glosz, Dominik Habarta, Adam Peterka, Jan Svoboda, Michal Zapletal, Michal Duda, Ondřej Polášek a Ramon Tiote.

Mgr. M. Sečen