Novinky a aktuality

08.12.2017

Zážitkové dopoledne na SŠPHZ 29.11.2017

Žáci 9.třídy strávili 29.11.2017 dopoledne na Střední škole hotelové, průmyslové a zdravotnické v Uh. Hradišti, kde se v rámci programu Zážitkové dopoledne…..

Barevný a převlečený týden 2017

Ve dnech 27.11 až 1.12. u nás na škole probíhala akce Převlečený týden. Na 1. stupni se tento týden jmenoval barevný, a to z toho důvodu, že stupně měly trochu odlišné zadán…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Školská softbalová liga - 1. turnaj

Další zápasy v novém ročníku školské softbalové ligy začaly 5.10.2017 v Kunovicích. Hrálo se venku za chladného počasí. Ve skupině jsme narazili na Ostrožskou Novou Ves a Uherský Ostroh. Našemu nově sestavenému týmu se nepodařilo vyhrát, a tak nás čekal souboj o páté místo se soupeřem ze Starého Města (tým dívek). Ten jsme nakonec dotáhli do vítězného konce. Děkujeme klukům za snahu a věříme, že další turnaj nás zastihne v lepší formě. Naši hráči: Patrik Sedlák, Michal Drda, Tomáš Glosz, Dominik Habarta, Adam Peterka, Jan Svoboda, Michal Zapletal, Michal Duda, Ondřej Polášek a Ramon Tiote.

Mgr. M. Sečen