Novinky a aktuality

08.08.2019

Zahájení školního roku 2019/2020

Oznámení pro všechny žáky naší školy (žáci 2.-8.ročníku)Nový školní rok začíná v pondělí 2.září 2019. Všichni žá…..

28.06.2019

Slavnostní závěr školního roku 2018/2019

Na toto páteční ráno se žáci těšili již dlouho. Věděli totiž, že je to poslední ráno letošního školního roku, po němž budou následovat zasloužené dvouměs…..

Vyhledávání na webu

Pokud nemůžete něco najít, zkuste vyplnit hledaný výraz do následujícího políčka.

Zahájení školního roku 2019/2020

Oznámení pro všechny žáky naší školy (žáci 2.-8.ročníku)

Nový školní rok začíná v pondělí 2.září 2019. Všichni žáci se shromáždí v 8:00 před hlavním vchodem školy. Jejich vyučující jim sdělí informace k organizaci prvního školního dne. Samotné slavnostní zahájení  nového školního roku proběhne v 8:30. Předpokládané ukončení  prvního školního dne v 9:30 hodin. Z tohoto důvodu mají 2.září všichni žáci automaticky odhlášeny obědy. Pravidelné stravování začíná od 3.září.

Oznámení pro žáky 9.ročníku

Žáci 9.ročníku se shromáždí v 7:30 před budovou školy. Společně pak s pedagogickým doprovodem odejdou k Obecnímu úřadu Babice, kde si od rodičů převezmou prváčky a doprovodí je do obřadní síně k slavnostnímu uvítání starostkou obce. Po jeho skončení  prváčky odvedou do školy a předají je jejich třídní učitelce. Poté se odeberou ke společnému zahájení nového školního roku.

Oznámení pro rodiče žáků 1.ročníku

Rodiče přivedou své děti  v 7:50 před budovu Obecního úřadu Babice. Tam si je převezmou žáci 9.ročníku, kteří je spolu s rodiči doprovodí ke slavnostnímu přijetí starostkou obce. To začíná v 8:00 hodin. Po jeho skončení se žáci 1.třídy v doprovodu rodičů, paní starostky, deváťáků, pana ředitele a paní učitelky třídní odeberou do školy. Noví prváčci si s sebou přinesou aktovku (do ní si později uloží všechny pomůcky a drobné dárky, které první školní den obdrží). Přezůvky začnou prváčci nosit až od úterý 3.září. Po přivítání v první třídě obdrží rodiče od třídní učitelky základní informace o organizaci školní výuky, dostanou pro svého syna/svou dceru přidělenou šatní skříňku (je nutné připravit si visací zámek, kterým budou děti skříňky zamykat), mohou se přihlásit k návštěvě školní družiny, obdrží informaci (případně i přihlášku) k možnosti návštěvy nepovinného předmětu náboženství a mohou se informovat na náležitosti školního stravování (pokud tak již neučinili). Předpokládaná doba, kterou první den stráví prváčci ve škole, je cca od 8:30 do 9:30.