Výlet 7. třída Ostrava

Výlet 7. třída Ostrava (Areál Dolních Vítkovic- Vysokopecní okruh, Velký svět techniky)

14. 6. 2023

Tak se vyjádřili žáci:

Moc se mi výlet líbil, užil jsem si ho a byl bych tam ještě dýl. Bavilo mě to, moc rád bych si to zopakoval. Mám rád takové výlety s kamarády na celý den a nikdy mne ti nepřestane bavit.

Štěpán

Za mne byl výlet velmi příjemný a s úžasnou atmosférou. Upřímně jsem čekal, že kluci budou dělat nepořádek, což se nestalo, za což jsem byla ráda. Asi nejlepší, co se nám na výletě přihodilo, bylo to, že jsme potkali herce Karla Zimu, se kterým jsme se celá třída vyfotografovali. Výlet za mě 12/10.

Ester

Výlet byl dobrý. Technické muzeum bylo skvělé a expozice zábavné. Byla jsem hodně vysoko a bylo to skvělé ten pocit být někde vysoko (Bolt Tower.) V tu chvíli jsem úplně zapomněla na školu.

Natka

Líbilo se mi to, dávám tomu 9,5/10. Toho půl bodu dávám pryč, protože jsem se v tom muzeu ke konci nudil a ještě kvůli tomu, že při prohlídce železárny jsem nemohl být ve skupince s Vojtou a Patrikem. Jak jsem byl naštvaný, že jdeme do nákupáku, tak jsem si to tam docela užil.

Dan

Proplétala jsem se labyrintem chodeb mezi obchody, jako bych se pokusila utéct pocitům nepatřičnosti. Čím výš na Bolt Tower jsme vyšli, tím víc mě opouštěla úzkost. Ztichlá expozice o přírodě působila klidně, to se ale mísilo s mými obavami, zda tam vůbec smím.

Kristýna

Velice se mi to líbilo, dozvěděl jsem se zajímavé věci, když jsme dojeli, tak to nevypadalo že ty pece nejsou tak vysoké, a pak, když jsme na jednu vylezli, tak jsem změnil názor, pak jsme vyšli na Bolt Tower a byl tam nádherný výlet na celou Ostravu i hory. Pak jsme šli do světa techniky. Tam to bylo velice zajímavé. Dozvěděl jsem se tam hodně zajímavostí, opravil jsem tam i motor. Shrnul bych to jako úspěšný výlet a hodně dobrý, dal bych tomu 10/10.

Vojta

Byl to moc super výlet a byla jsem ráda, že jsme byli po dlouhé době se třídou na výletě. A konečně máme hezkou třídní fotku s Karlem Zimou. Nejvíc byl hezký pohled z té pece.

Jolča

Výlet se mi líbil. Nejvíc se mi líbila návštěva technického muzea.

Nela

V Ostravě se mi líbilo, sice jsem nebyla až nahoře, ale technické muzeum bylo dobré. Líbilo se mi, že jsme si mohli vyrobit i svoji lžičku. Cestou zpět byla sranda, sice mě někteří štvali, že na nás furt klepali a dělali bordel v kupé vedle nás.

Klára

Na výletě to bylo super. Musím říct, že to byl nejlepší školní výlet za celou dobu, co chodím do školy. Úžasné bylo i to, že jsme potkali a máme fotku s Karlem Zimou! Celý výlet se moc podařil a já jsem si užila každou minutu.

Lucie

Výlet se mi moc líbil, moc jsem si ho užila. Dávám tomu 9/10. Taky se mi moc líbilo, že jsme se mohli vyfotit s hercem Karlem Zimou.

Mája

Moc se mi to líbilo, že jsme byli spolu a užili jsme si srandu. Nejvíce se mi líbila ta továrna železa. A na světě techniky bylo nejlepší, že jsme si mohli vyrobit lžičku. Jinak to celkově bylo dobré a dávám tomu 9/10 a ten 1 bod se mi nelíbilo, že ten svět techniky byl trošku víc dětskej.

Patrik

Ráno jsem vstala o hodinu dřív, takže jsem pak byla ospalá. V Karolíně jsem se konečně probudila, ale jen 1 hodina byla málo. Největší zážitek byla fotka s Karlem Zimou. Prohlídka v peci byla adrenalinová a pokusy ve velkém světě techniky naučné a zábavné.

Verča

Ta výška byla záživná, sice jsme tam byla potřetí, ale moc mně to bavilo. Líbila se mi i cesta vlakem, protože jsem tam byla s holkama a byla sranda. I ten velký svět techniky se mi líbil, ale schody byly náročné.

Šárka

Z výletu mám super pocit. Nejvíc se mi líbilo, že jsme se všichni dobře bavili a byli zadobře. Všichni jsme si to moc užili.

Anežka

Byla to fantazie, hodně srandy.

Ondra

Cesty vlakem byly skvělé a zábavné. Vyhlídka byla skvělá, čekala jsem, že bude delší a že se tam nebudeme tolik zabývat kotlema a historií… Viděli jsme Karla Zimu a Lukáše Langmajera, to bylo super. Ve Velkém světě techniky to bylo zábavné, dovezla jsem si z tama lžičku.

Alena